Кошик
15 відгуків
+380959277481
+380964280524
УкраїнаЗакарпатська областьУжгород
Home Audio

CD програвач Primare CD35 Prisma

CD програвач Primare CD35 Prisma
влево
 • CD програвач Primare CD35 Prisma, фото 2
 • CD програвач Primare CD35 Prisma, фото 3
 • CD програвач Primare CD35 Prisma, фото 4
 • CD програвач Primare CD35 Prisma, фото 5
 • CD програвач Primare CD35 Prisma, фото 6
вправо
 • Під замовлення

97 776 грн.

CD програвач Primare CD35 Prisma
CD програвач Primare CD35 PrismaПід замовлення
97 776 грн.
Купити
+380959277481
 • +380964280524
+380959277481
 • +380964280524
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 365 днів за домовленістю

Відповідно до багаторічної стратегії Primare, якщо компанія вирішується на випуск нових компонентів, вони мають не тільки розширену функціональність, але і поліпшену конструкцію з зрослим якістю відтворення. Причому, нововведення робляться з запасом на кілька років, щоб не міняти модельний ряд щороку. Не всі виробники аудіотехніки думають так само як Primare, але шведам ця політика приносить успіх, і змінювати її компанія не збирається.

Топовий програвач Primare СD35 Prisma самі розробники називають найкращим в історії компанії. Програвач оснащений CD-приводом компанії TEAC CD 5020A-AT і сучасним цифро-аналоговим конвертером на базі чіпа ESS Sabre ES9028PRO, підтримує звукове дозвіл PCM до 384 кГц і DSD 128. Крім портів модуля Prisma, плеєр обладнаний аналоговими виходами з несиметричними і балансовими роз'ємами, а також цифровими виходами коаксіального та оптичного типу.
 

CD35 bl 1 qq.jpg 


Нові компоненти зроблені в класичному дизайні Primare ‒ елегантні корпусу з нотками мінімалізму, що стоять на трьох опорах. З інших особливостей компанія відзначає OLED дисплеї збільшеної чіткості, поліпшені цифро-аналогові перетворювачі і присутність у всіх моделях службового порту RS232, призначеного для інтеграції пристрою системи розумного будинку. Ще пристрою йдуть з новими пультами ДУ, а нові підсилювачі комплектуються схемами автоматичного вибору активного джерела.

Корпус з товстого сталевого листа покликаний екранувати Primare CD35 і захищати його від зовнішньої вібрації. Контрастні за кольором кнопки виступають над поверхнею фасаду якраз настільки, щоб при натисканні він не забруднився. Дисплей не флуоресцентний, як може здатися на перший погляд, а матричний, на кшталт тих, що встановлюють мобільні телефони, тому володіють високою інформативністю і приємною для ока індикацією.
 

CD35 7qq.jpg 


Primare CD35 Prisma це не просто плеєр, читає CD-DA і МР3 з «болванок». Тут живуть балансні виходи аналогового сигналу, цифровий аудіовиходи трьох основних типів (коаксіальний, оптичний і балансний AES/EBU), а також порт USB для відтворення МР3-файлів з зовнішнього носія. При цьому знайти потрібний трек, орієнтуючись на показання дисплея, зовсім нескладно: виводяться назви відразу п'яти папок, обрана підсвічується. Загалом, невеликий навик роботи з пультом ДУ (він один на обидва апарати, що правильно), і справа в капелюсі. Є на задній панелі плеєра та всі необхідні допоміжні роз'єми — входи/виходи тригера 12 В і зовнішнього ІЧ-датчика, а також RS-232.

Під кришкою Primare CD35 Prisma встановлений ЦАП ESS Sabre, що працює в дискретних екранованих ланцюгах поверхневого монтажу. У плеєрі реалізовано незвичайне конструктивне рішення - використані дискретні транзистори замість операційних підсилювачів на важливому етапі перетворення I/V (струм, напруга).
 

CD35 5 qq.jpg 
Primare DD35 (CD Транспорт)


Primare CD35 Prisma від природи схильний до передискретизації до 384 кГц на аналогові і цифрові виходи, однак за допомогою пульта ДУ цю тягу можна обмежити, знизити частоту до 48 або 44,1 кГц. Primare також вважала за потрібне оснастити апарат портом USB для флешок або більш об'ємних зовнішніх накопичувачів, що є унікальною особливістю нашої збірки.

На задній панелі Primare CD35 Prisma є значний набір роз'ємів: аналогові виходи RCA і XLR, цифрові виходи AES/EBU і коаксіальний, 12-вольт тригери, інтерфейс RS-232 і вищезгаданий порт USB-A. Плеєр поставляється з пультом ДУ, усіяним розсипом невеликих кнопок. Для того щоб з ним можна було ефективно працювати, потрібен певний період звикання - таким, наприклад, дій, як зміна частоти дискретизації або відтворення вмісту флешки, доведеться повчитися.
 

CD35 6 qq.jpg 
Primare CD35 (Базова комплектація)


Ну а тепер до справи — тобто нутрощів. В якості мережевої платформи було використано UPnP/DLNA-рішення від німецької компанії Audivo з підтримкою дозволу файлів до 24-біт/192 кГц (зазначу, що підтримується без зазору-відтворення — без пауз між треками).

Функціонал, пропонований таким модулем, дозволяє відтворювати контент через Ethernet і Wi-Fi по протоколу UPnP з зовнішніх медиасерверов, через USB-вхід з USB-флешки. Підтримуються формати WAV, AIFF, FLAC, МРЗ, AAC, WMA, OGG, ALAC з роздільною здатністю до 32 біт/192 кГц. Харчування здійснюється імпульсним блоком, але з окремими каскадами для цифрової і аналогової частин плеєра. Управління функціями ЦАПа і вибір типу входів можливий з пульта, що йде в комплекті з плеєром, але для управління відтворенням контенту доведеться скористатися фірмовою програмою Primare Prisma.

Втім, за допомогою цієї програми можна перемикати і всі входи і вибирати тип джерела в плеєрі. Також можна керувати відправкою контенту на відтворення з будь-якої програми UPnP control point типу PlugPlayer або Foobar2000. Плеєр оснащений і функціоналом для інтеграції в «розумний будинок», для чого є тригерні роз'єми і RS-232.
 

CD35 prisma qq.jpg     
Primare CD35 Prisma


До комп'ютерної мережі Primare CD35 Prisma можна підключити по Ethernet або Wi-Fi з підтримкою технологій WMM (Wi-Fi Multimedia), що підвищує стабільність роботи бездротової мережі. Primare CD35 Prisma може відтворювати звукові файли, збережені на будь-яких доступних мережних пристроях (підтримуються ті ж формати, що і при читанні з USB-носіїв), приймати інтернет-радіо. Крім того, система підтримує технологію AirPlay і має Bluetooth-приймач.

У характері CD35 Prisma багато рішучості і грунтовності завдяки підтягнутим, м'язистим басам і чистим, відкритим середнім частотам - принаймні, порівняно з іншими транзисторними учасниками. Почуття ритму теж досить точне - неизбыточное по периметру, без роздуття або цвітіння басів. Відмінна Сцена, висока і глибока, хоча не така широка, як у деяких моделей.

Про технології Prisma

Primare вже мала досвід створення високоякісних мережевих програвачів з моделлю NP30 і підсилювачами, оснащеними платою розширення MM30 (інтегрований підсилювач I32, попередні підсилювачі PRE32 і PRE60). Тепер же шведські інженери зробили великий крок вперед від простого мережевого програвача до комплексної домашньої аудіосистеми, що володіє всіма функціями аудіо-стрімінг і мультирума.

Технологія Prisma використовує можливості потокового відтворення платформи Google Chromecast з передачею звуку в домашній мережі по проводовому інтерфейсу Ethernet або бездротовим способом через Wi-Fi і Bluetooth, дозволяючи стрімінг музики з різноманітних домашніх джерел і сотень сервісів з мережі інтернет. Управління системою здійснюється за допомогою нового мобільного додатку Prisma App, який контролює всю апаратуру і софт.

Модулі Prisma мають дві антени для бездротового зв'язку, порти Ethernet і USB-порт А-типу. Будуть підтримуватися музичні формати WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, MP3, MP4 AAC, WMA, OGG, запису високого дозволу до 24 біт/192 кГц і DSD. До речі, відтворення формату DSD ‒ абсолютно нова функція в компонентах Primare, ніколи не зустрічався в попередніх моделях.

Стрімінг – це передача потокового медіа по мережі від служби провайдера до споживача. Стрімінг став дуже затребуваним завдяки величезному числу користувачів інтернету, постійному приросту пропускної здатності мережі та підвищенню продуктивності мобільних пристроїв. Фахівці вважають, що в майбутньому саме ця технологія витіснить і оптичні диски, і медіа-бібліотеки на особистих накопичувачах. Вся інформація буде чекати свого споживача в хмарних сховищах, влаштованих на віддалених серверах. Якщо подивитися на інтернет-радіостанції, то стрімінг чимось схожий на старе добре ефірне радіо, але в багатьох сервісах користувач може замовляти певний медіа-контент в будь-який зручний йому час. Користувач стримингового сервісу економить багато місця на особистих пристроях. Недорога, а часом безкоштовна підписка відкриває доступ до величезного масиву медіа-контенту для будь-яких пристроїв користувача, підключених до глобальної мережі.

Мультирум – ще одна сучасна тенденція і складова частина технологій розумного будинку, що включає автоматизацію, контроль, а також відтворення звуку і відео в різних приміщеннях (зонах) будинку або навіть присадибної ділянки. В кожній зоні можна налаштувати свій звук, джерела відтворення, включаючи потокові служби в інтернеті, задати локальні плейлисти. Налаштування можна зробити індивідуальними для кожного користувача. Колись мультирум вимагав дорогого обладнання і зусиль професійних системних інтеграторів для побудови та настроювання системи. Але часи змінюються, інтерес до мультируму привів до появи простих і дружніх користувачеві рішень.

Шведська компанія Primare з технологією Prisma бачачи величезні перспективи і майже порожню нішу ринку, одними з перших намагаються подружити звук High-End з повноцінними можливостями стрімінг/мультирума і зручністю управління всіма домашніми системами з одного гаджета (смартфона або планшета).

Характеристики Primare CD35 Prisma

 • Транспорт TEAC CD 5020A-AT
 • ЦАП ESS Sabre ES9028PRO
 • Кількість розрядів і частота дискретизації 24 біт / 96 кГц
 • Частотний діапазон 20 Гц - 20000 Гц, ( -0.5 дБ)
 • Коефіцієнт гармонік < 0.01% (20 Гц - 20 кГц)
 • Співвідношення сигнал/шум 100 дБ
 • Входи і виходи
 • Входи тригер, зовнішній ІЧ-датчик
 • Виходи лінійний, балансовий, оптичний, коаксіальний, тригер
 • Вихідний опір RCA 390 Ом, XLR 47 Ом
 • Балансний вихід Є
 • Особливості : Wi-Fi, Bluetooth, LAN, WLAN, Airplay
 • Габарити і вага
 • Габарити (ШхВхГ) мм 430 x 110 x 385 мм
 • Вага 10.8 кг

Ви зможете купити CD програвач Primare CD35 Prisma за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині!

Характеристики
Основні
Виробник  Primare
ТипCD-програвач
СтанНове
Інформація для замовлення
 • Ціна: 97 776 грн.